VI. Az én Pannoniám - Kárpát-medencei középiskolai vers- és prózamondó találkozó

VI. Az én Pannoniám - Kárpát-medencei középiskolai vers- és prózamondó találkozóA szekszárdi Garay János Gimnázium meghirdeti VI. "Az én Pannoniám" (Mészöly Miklós) Kárpát-medencei középiskolai vers- és prózamondó találkozóját. Immár hatodik alkalommal hirdetjük meg Kárpát-medencei középiskolai vers- és prózamondó találkozónkat középiskolai tanulók számára.

 

Jelentkezési határidő: 2012. február 14.

A nevezés feltétele

- A versenyre a 14. életévüket betöltött középiskolás vers- és prózamondók jelentkezését várjuk (iskolánként max. 2-3 főt).
- Nevezni lehet: egy Tolna megyei író vagy költő (pl. megyénk szülöttei: Illyés Gyula, Pákolitz István; Lázár Ervin - aki a Garay János Gimnázium diákja is volt -, valamint városunk szülöttei: Garay János, akinek a 200. születési évfordulóját ünnepeltük 2012 októberében, Babits Mihály, Mészöly Miklós, Baka István, Gacsályi József, Kis Pál István, a Pad folyóirat költői stb.) alkotásával és egy kortárs magyar alkotó művével.
- A versenyzők más országos versenyen helyezést elért produkcióikkal nem nevezhetnek.
- A választott művek előadásának időtartama nem haladhatja meg az 5-5 percet.

A verseny időpontja: 2013. március 14. 10 óra

Nevezési díj: 2000 Ft, amelyet a 11746005-15416566-10310001 számlaszámra kérünk befizetni.
Jelentkezési határidő: 2012. február 14.

Jelentkezni a mellékelt lapon lehet.
Garay János Gimnázium
7100 Szekszárd, Szent István tér 7-9.
Tel./fax: 74-315-633
E-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
www.garayj.sulinet.huFilmzenék zongorán
Online Toborzás hírek
Új lap - 1

Honlapunkon sütiket használunk a jobb működésért Részletes leírás


Honlapunk magasabb színvonalú működésének biztosítása és a felhasználói élmény növelése érdekében sütiket használunk.

A sütik önmagában semmilyen módon nem képesek a látogatót azonosítani, csak a látogató gépének felismerésére alkalmasak.

A rendszer cookiek alkalmazásának célja, hogy Ön zökkenőmentesen böngészhessen, érvényességi ideje a munkamenet (böngészés) befejezéséig tart.

Google Analytics cookiek alkalmazásának célja, hogy a honlapunk látogatói forgalmáról tájékoztasson minket (pl. napi látogatások). Az automatikusan rögzített IP címeket 24 hónapig tárolja. A cookiet számítógépéről bármikor törölheti, illetve beállíthatja böngészőjét úgy, hogy a cookiek alkalmazását tiltsa.

x

Honlapunkon sütiket használunk a jobb működésért Részletes leírás